כתיבה לאתר – איכות התוכן ומילות חיפוש

ככל שבניית אתרים לעסקים תופסת תאוצה כך גם הכתיבה לאתרים הולכת ומתרחבת. כיום יש חברות רבות שכל עיסוקם הוא אספקת מאמרים ותכנים מילוליים שונים לאתרים באינטרנט. כולם יודעים כי כתיבת תכנים מקדמת אתרים באינטרנט וכולם יודעים את חוקי המשחק של גוגל – מנוע החיפוש העיקרי באינטרנט. כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט איננה מלאכה קלה ואין להשאיר זאת למזכירה שלכם כדי שתעשה קצת שעות נוספות. בנושא כתיבה לאתרי אינטרנט יש לקרוא לאדם מיומן המכיר את העבודה ושיש לו נסיון בתחום.

מי נותן שירותי כתיבה לאתרי אינטרנט

שירותי כתיבה ניתנים בדרך כלל על ידי חברות המתמחות בסוג כזה של שירות. חברות אלה מכירות את חוקי הכתיבה של גוגל ואין סיבה שיתקעו את האתר שלכם בעמוד 32 במנוע החיפוש. כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל יש לעשות מספר פעולות שאם הן אינם ידועות לכם עליכם לדעת שמישהו אחר מכיר וידוע אותן ופועל על פיהן. אלו הן החברות המציעות לכם שירותי כתיבה באינטרנט.

במה להתמקד בכתיבה לאתר אינטרנט?

מילות מפתח

מילות מפתח או מילות חיפוש כפי שהן נקראות לפעמים, הן סדרה של מילים שנבחרו לאחר מחקר מעמיק בנוגע לעסק שלכם ולשירותים או המוצרים שברצונכם למכור באינטרנט. בחירת מילות מפתח איננה קלה. למרות שזה נשמע קל אין זה כך וחברות רבות משקיעות מחשבה רבה לפני סגירת ובחירת המילים. לאחר בחירת המילים יש להעביר אותן לכותבים כדי שיעשו בהם שימוש מושכל בטקסטים שהם כותבים עבורכם. שימוש במינון נכון יגרום לקידום האתר שלכם ואתם תראו ברכה בהעסקת הכותב שלכם. ככל שמילות החיפוש שלכם יהיו יותר רלוונטיות לאתר שלכם ויותר אנשים ישתמשו בו כך יקודם האתר שלכם במעלה מנוע החיפוש של גוגל.

איכות התוכן

כתיבת טקסטים לאתרי אינטרנט מחוייבים להיות בעלי תוכן איכותי. מאחר והתגלה כי מאמרים רבים ותכנים רבים משמשים אך ורק כפלטפורמה להעברת מילות המפתח, הוחלט בגוגל שעל המאמרים להיות בעלי חשיבות לקורא ולא רק כנושאי מילות מפתח, ללא קשר לדברים הנכתבים בו וללא קשר לאתר שמציג אותם. בקיצור, לאיכות התוכן נודעת כיום חשיבות לא פחות גדולה מאשר למילות המפתח בכל הקשור לקידום האתר שלכם במעלה מנוע החיפוש של גוגל.

שני כללים אלה בכתיבת טקסטים לאתרי אינטרנט מצביעים על כמה דברים: על הכותב להיות מיומן ורציני ולא אחד שמשתמש בתוכן הכתוב רק כדי להעלות לרשת מילות מפתח חשובות, שמילות המפתח אכן מקדמות את האתרים ואחרון – שגוגל היא שקובעת את חוקי המשחק ומי שרוצה להיות במשחק חייב לשחק על פי חוקים אלה.

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית המכירה את כל החוקים והתקנות של גוגל אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו שירות שבאמת יקדם את המטרות שלכם ובסופו של יום יגביר את המכירות באתר האינטרנט שלכם.

פורסם בקטגוריה כללי, כתיבה שיווקית, כתיבת תכנים, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.