כתיבה שיווקית על ידי אנשי מקצוע

כמו כל דבר בחיים גם כתיבת מאמרים באתרי אינטרנט אפשר לעשות לבד, ואפשר לשכור אנשי מקצוע שיכתבו את הדברים עבור הבעלים של אתרים. לכל אחת מהדרכים יש כמובן יתרונות וחסרונות, וצריך לשקול אותם היטב לפני שפונים לכתוב כתיבה שיווקית לאתרים הפרטיים.

כתיבה שיווקית באופן עצמאי

אין ספק שלחברה גדולה כדאי לשכור עובד שתפקידו הבלעדי יהיה כתיבת תוכן באתר או באתרי החברה. לעובד שהוא חלק מהחברה יש מספר יתרונות ברורים: הוא מכיר את החברה, את המבנה הארגוני שלה, את פעולותיה השונות, את הטרמינולוגיה הייחודית שלה ועוד. הוא יכול לעשות שימוש בכל אלה בכדי כך שאותה כתיבת מאמרים שתצא תחת ידו תהיה כזו שתוכל להציג היטב את כל פניה של החברה, ו"למכור" אותה לגולש הממוצע.

שימוש באיש מקצוע לשם כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן איכותי לאתרי אינטרנט הוא מקצוע העומד בפני עצמו, שכמו כל מקצוע יש לו הכלים והכללים משלו. לכן, איש מקצוע שתחום עיסוקו הוא הכתיבה השיווקית, ידע לעשות שימוש באותם כלים בכדי להשיג את המטרות המצופות מאותה כתיבה.

הטענה כי הכותב המקצועי אינו בקיא בדקויות של החברה איננה רלוונטית. מי שאפשר לסמוך עליו כי יכתוב את הטקסטים האפקטיביים ביותר עבור החברה, יידע גם ללמוד ולהכיר את החברה, יאסוף את המידע הרלוונטי בהקשר אליה, כך שאי אפשר יהיה לזהות כי מדובר בכותב מקצועי ולא בעובד של החברה.

כתיבה שיווקית מקצועית

כמו לכל סוג של כתיבה: שיר, סיפור, משל, רומן ועוד, כך גם לכתיבה השיווקית יש את הכללים שלה. מדובר בכתיבה שאמורה להיות איכותית ביותר, קצרה, קולעת, ממוקדת, בשפה תיקנית ובפיסוק על פי כל הכללים. בעבר, היה מי שזלזל בכתיבה באינטרנט, וראה בה כתיבה מסוג נחות. אלה שילמו על כך מחיר יקר. מנועי החיפוש באינטרנט, וגוגל בראשם, מעלים לראש רשימת תוצאות החיפוש אתרים איכותיים. אחת הדרכים להגדיר אתר איכותי הוא זמן הגלישה בו. אתרים עילגים לא זכו לביקור ארוך של הגולשים, ולכן לא דורגו כאיכותיים – ובצדק!

 

פורסם בקטגוריה כללי, כתיבה שיווקית, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>